E-learning w Twojej firmie?

Wymagania pracodawców są co raz większe i większe. Masz, co prawda już skończone studia wyższe i możesz poszczycić się tytułem magistra. Jednak zauważasz, że to Ci nie wystarcza, przestajesz sobie radzić z nowymi metodami marketingowymi, dostrzegasz, że język hiszpański jest w Twojej pracy niezbędny, albo nie możesz sobie poradzić z wyszukiwaniem informacji w zakamarkach internetowej skarbnicy wiedzy. Postanawiasz zapisać się na kurs, który pomógłby Ci rozwiązać nagromadzone w tej kwestii problemy. Tylko kiedy mógłbyś go zrobić? Przecież już w tej chwili ledwo znajdujesz czas na prowadzenie domu, zajmowanie się dziećmi, a nadal jesteś  młody, chciałbyś się bawić spotykać ze znajomymi. Nie możesz przecież poświęci całego swojego czasu na powiększanie potrzebnych Ci kwalifikacji.

Czym są e-szkolenia?

E-learning zdobywa co raz większą popularność na całym świecie i jest niczym innym jak nauczaniem za pomocą sieci z wykorzystaniem nowoczesnych metod. Jego entuzjastów można znaleźć również wśród pracodawców, którzy mają dość płacenia ogromnych kwot za kursy swoich pracowników. Dzięki metodą multimedialnym są w stanie zaoszczędzić znaczną część funduszy przeznaczanych na ten cel.

E-learning jest tańszy od tradycyjnych metod?

Te nowoczesne metody szkoleniowe pochłaniają znacznie mniej środków finansowych, a jest to spowodowane tym, że nie wymagają one specjalnie przygotowanej do nauczania sali. Tego typu nauczanie w dużej części jest interaktywne, a co za tym idzie angażuje w znacznej mierze słuchacza kursu. Dzięki temu skraca się czas potrzebny na przyswojenie wiadomość zdobytych podczas prezentacji zagadnień. Nauczyciel prowadzący tego typu kurs również skraca czas swojej pracy związanej z przekazywaniem wiedzy, w stosunku do tradycyjnych metod. Wszystko to ogranicza koszty i to zarówno po stronie organizatora e-learningowego szkolenia i firmy, która w taki sposób chce przeszkolić swoich pracowników. Zadowolenie z takiego sposobu nauczania wyrażają również uczniowie, którzy oszczędzają dzięki niemu swój czas.

Jeżeli jesteś właścicielem firmy, który chciałby, aby jego pracownicy wzbogacili się o dodatkowe umiejętności powinieneś rozejrzeć się, czy nie możesz skorzystać jednego z licznych programów wspierających nowoczesną gospodarkę. Jest bardzo prawdopodobne, że istnieje możliwość dofinasowania e-szkoleń, co więcej część z nich jest całkowicie darmowa.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Internet, Praca, Pracodawca, Pracownik. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz